Ile kosztuje operacja plastyczna biustu?

Zabieg powiększania piersi

Operacja powiększenia piersi to ogromny wydatek rzędu 8-10 000 złotych. W dodatku, wiąże się z ryzykiem i możliwości powikłań. Zabieg może w przyszłości znacznie utrudnić lub uniemożliwić karmienie piersią dziecka. Implanty są łatwo wyczuwalne pod skórą, potrafią się przemieszczać.

Taki zabieg to poważna operacja, poza kosztem finansowym, trzeba wziąć pod uwagę konieczność . Poza tym znajomi i rodzina na pewno zauważą, że zdecydowaliśmy się na zabieg – trudno to ukryć przed najbliższymi. Rekonwalescencja po takim zabiegu potrafi trwać nawet dwa tygodnie, a do czasu odzyskania pełnej sprawności i powrotu do aktywności fizycznej może minąć jeszcze więcej czasu. Bezwzględnie trzeba wtedy wziąć urlop z pracy. Operacja pozostawia blizny. Czy warto aż tak ryzykować?

Co zamiast operacji?

Operacja powiększenia biustu to nie żarty. Warto więc rozważyć alternatywne rozwiązania. Wkładki do biustonoszy i staniki typu push-up są bardzo popularne, ale niezbyt praktyczne. Wkładki lubią przesuwać się lub wypadać w najmniej oczekiwanym momencie, co jest niezwykle krępujące. Biustonosz daje efekt na chwilę, ale co jeśli chce się założyć kostium kąpielowy albo pokazać ukochanej osobie w zaciszu alkowy?

Zobacz kiedy warto sięgnąć po krem na biust http://ujedrnianie-biustu.pl/kiedy-warto-zaczac-uzywac-krem-na-piersi/ Kobiety marzące o większych piersiach coraz częściej zamiast operacji i niewygodnych staników czy niepraktycznych wkładek wybierają kosmetyki ujędrniające biust. Biorąc pod uwagę, ile kosztuje operacja plastyczna, koszt kremu jest śmiesznie niski. A efekt – w przeciwieństwie do biustonoszy powiększających i wkładek – jest trwały. Piersi nie stają się większe z dnia na dzień, proces jest stopniowy.

Jak wybrać dobry specyfik?

Jaki krem na powiększenie piersi? Naturalne składniki to podstawa. Nie warto eksperymentować na własnym ciele, aplikujmy na skórę tylko przebadane i bezpieczne składniki. Niektóre firmy, oferują możliwość wypróbowania kremu przez 30 dni i ewentualnego zwrotu, jeśli nie będziemy zadowolone z efektów. W Polsce dostępne są już kosmetyki od lat popularne w krajach zachodnich jak Frashe. Wystarczy regularnie nakładać go dwa razy dziennie, by po miesiącu cieszyć się piersiami powiększonymi nawet o dwa rozmiary.